You are here: Uygulama Alanları Bir ve İki Katlı Evler

Bir ve İki Katlı Evler

Wilo, bir ve iki ailelik özel konutlarda ısıtma, soğutma, su temini ve atıksu uzaklaştırma için konforlu çözümler sunar.İster yeni, ister yenileme olsun, her inşaat işinde konforlu su temini ve atıksu uzaklaştırması, aynı şekilde optimum ısı ayarı sayesinde konforlu bir yaşam alanı istenmektedir. Üstün teknolojimiz, enerji tasarruflu ürünlerimiz ile size bu konforu sunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Bina İçi Kullanım : Bütün mekanlarda konforlu ısınma, sıcak ve soğuk su temini ve güvenli atıksu uzaklaştırma...Enerjiden, verimli ve çevreyi koruyacak biçimde yararlanmak istiyor musunuz? Wilo pompa sistemleri en yüksek konforu, uzun kullanım ömrünü ve kolay montajı garanti eder. Kompak yapısının ve fişe takarak çalıştırılabilecek pratik modellerinin değerini kullananlar çok iyi bilirler.

Bina Dışı Kullanım : Kendi kuyu ve sarnıcından aynı şekilde kaynak koruyucu yağmur suyundan yararlanarak su temini sayesinde ekonomik açıdan daha bağımsız işletim.Dışarıdaki yeşil alanlarınız prestijinizin bir parçasıdır ve böyle de kalmalıdır. Ancak sulama veya temizlik için çok miktarda suya ihtiyacımız vardır. Tasviye edilmiş içme suyunun bu amaç için kullanılması israftır hem de çok yüksek maliyetler getirir, çünkü uzmanlar 2025 yılından sonra dünya nüfusunun üçte birinin su kıtlığı çekeceğini söylemektedir.

Joomlart